מכתבי תודה

עמוד הבית» מכתבי תודה

פורסם על ידי אירה, בת 43 מרמת גן יוני 2018

שמי אירה ואני בת 43. לפני כחצי שנה אובחנתי כחולה בפיברומיאלגיה
הטיפול הרפואי שקבלתי לא עזר ומצבי החמיר
הגעתי ללב ברברמן במצב של חוסר שינה, כאבים חזקים ובלתי פוסקים בראש, ברגליים ובידיים, ובכלל בשרירים בכל הגוף .והפרעות קשות במחזור
רזיתי מאוד בגלל חוסר תיאבון והיו לי בעיות רציניות עם יציאות (שלשולים, עצירויות). לא הייתי מסוגלת לעלות במדרגות או לעמוד יותר ממספר דקות בודדות. לא הייתי מסוגלת ללכת. הייתי בחוסר אנרגיה מוחלט
כבר מהביקור הראשון אצל לב ברברמן חל שיפור – הרגשתי הקלה בכאבים בידיים אחרי 3 -4 ביקורים חזר לי התיאבון, המצב הכללי השתפר, הרגשתי יותר רעננה וכך לאט לאט חזרתי לגמרי לעצמי ועכשיו אני יכולה לחיות חיים מלאים
תודה ללב ברברמן על כך שהחזיר אותי לחיים

פורסם על ידי אננה, בת 55, מרכז הארץ 2018

לפני חודש וחצי פתאום הרגשתי לחץ בצד הימני של הראש. הלחץ התגבר ואחרי יומיים-שלושה הפך לכאבי ראש בלתי נסבלים. התחילה דלקת בעין ימין, לא יכולתי לישון בגלל כאבי ראש בלתי נסבלים. אחרי שבוע בנוסף לכאבי הראש התחלתי לראות כפול. לא יכולתי להתמודד עם כלום לא יכולתי לנהוג, התקשיתי בקואורדינציה. אחרי ביקורים אצל נוירולוג ורופאים אחרים עשיתי הרבה בדיקות רציניות. הבדיקות הצביעו על בעיה עם העצב הרביעי בעין. הרופאים הודיעו לי שזה לא ניתן לריפוי ניתן רק לשפר את הראיה על ידי אופטיקה מיוחדת. הבנתי שאין תקווה לשיפור הראיה ואין פתרון לכאבי ראש חזקים ביותר. פניתי למומחה לרפואה אלטרנטיבית והילר לב ברברמן. אחרי שני טיפולים ראשונים כאבי הראש והעין פחתו בצורה משמעותית. טיפולים סדירים במשך חודש החזירו לי את הראיה, מה שסתר את דעות הרופאים. אני ממשיכה את הטיפולים אצל לב ברברמן. מרגישה טוב ונוהגת בלי בעיות. אני מודה ללב ברברמן על הכישרון והמקצוענות שלו. עשה.

פורסם על ידי פולינה בת 75, ישראל מאי 2017

אני פניתי למר ברברמן באוגוסט 2016 עם תלונות על טרמור חזק בידיים (במיוחד ביד ימין) ועל צניחת רחם.
אני לא יכולתי ללכת כמה מטרים עם כוס תה ביד בלי להעזר גם ביד השניה אחרי הליכה הייתי צריכה להחזיר את הרחם למקום. כאב לי להתישב ולשבת על כיסא. בהתחלה עברתי טיפולים פעמיים בשבוע, אחר כך פעם בשבוע. עכשיו אנו נפגשים פעם בחודש.
עכשיו מצב בריאותי טוב. טרמור כמעט נעלם. צניחה ומפל הרחם השתפרו בצורה משמעותית.
אני שמחה שעם כל טיפול אני מרגישה יותר ויותר טוב.

נ.ב. כאשר פניתי ללב ברברמן לא האמנתי שמישהו באמת יוכל לעזור לי.
אני שמחה ומוקירת תודה.

פורסם על ידי לאוניד ק. ארה"ב, 2015

אני רוצה להודות לך פעם נוספת על עבודתך ועזרתך!
המכתב הזה מספר על מה שעברנו.
שמי לאוניד ואני חי בארה"ב. אני מודה ללב ברברמן על כך שהציל אותי ונתן לי הזדמנות שניה לחיים.
באמצע ספטמבר 2015 אושפזתי בבית חולים עם אי ספיקת לב ודלקת ריאות. הייתי במצב קריטי וחוברתי למכונת הנשמה.
הרופאים לא נתנו לי הרבה סיכויים להישאר בחיים והציעו לי ניתוח לב פתוח עם 3 מעקפים והחלפת מסתם מיטרלי. ואז משפחתי יצרה קשר עם לב ברברמן והוא התחיל לטפל בי, בהתחלה פעם-פעמיים ביום. בזמן קצר משפחתי והצוות הרפואי התחילו לראות את השיפור במצבי. בזמן הטיפולים לב דיבר עם משפחתי על אפשרויות הניתוח, אך לאחר סיום הטיפולים אמר שהוא לא בטוח שיש צורך בניתוח ואולי אפשר להסתפק בהתקנת סטנטים בלבד.
משפחתי בקשה מהרופאים לבצע הערכת מצב בריאותי מחדש לצורך ביצוע ניתוח.
בזמן הבדיקה הרופאים הופתעו מכך שאין יותר צורך בניתוח לב פתוח ושניתן להסתפק בהתקנת 3 סטנטים בעורקים.
בנוסף לכך שלב עזר לי למנוע את ניתוח הלב הפתוח, הוא גם הציל אותי מביצוע הטרכאוטומיה (פתיחה כירורגית של טרכיה) שהייתה מומלצת ע"י הרופאים.
כעבור 3 שבועות הוציאו לי את צינור ההנשמה. השתלת הסטנטים עברה בהצלחה, אבל התחילו אצלי בעיות עם הכליות ונשלחתי לדיאליזה. למזלי לב המשיך לטפל בי ואחרי 5 טיפולים הוא החזיר את תפקוד הכליות. הדיאליזה הופסקה ואין לי יותר צורך בה. בהתחלה צוות הרפואי היה מאוד פסימי בנוגע להבראה שלי, הם לא חשבו שאני יכול לצאת מבית חולים בחיים. אבל במשך הזמן הם היו מאוד מופתעים מהשיפור המהיר במצבי למרות כל הבעיות שהיו לי. הם אמרו שקרה לי נס.
הודות ללב אני הבראתי וחי חיים נורמליים. אני הולך, מדבר ונוהג באוטו. משפחתי ואני מודים ללב.
הוא אדם מיוחד עם לב גדול שלא רק טיפל בי אלא גם היה עם משפחתי בכל הרגעים הקשים והקריטיים. הוא אדם מאוד סבלני, דואג ומבין.
אנו מודים לו על כל מה שהוא עשה

פורסם על ידי פבל מ. ראשון לציון, דצמבר 2008 מאי

סיפורי מתחיל לפני כ- 11-12 שנים. בערך בגיל 12 שמתי לב לכך שיש לי       רעידות       בידיים. מאז פניתי להרבה רופאים מומחים וגם אלטרנטיביים, כשה ההתמקדות הייתה בזמן הצבא כאשר פניתי לנורולוגים בבתי חולים מוכרים, באחד המקרים הרופא תענה לדיסלקציה שעברה עלי בגנים ובמקרה נוסף נאמר לי שזה בעיה שנובעת מהלב ורשמו לי כדורים שמרחיבים את עורכי הדם, כמובן לא לקחתי כדורים אלה מדאגה שבאמת איקרה לי משהו ללב.
 
לאחר מכן המליצו לי אל רפואה אלטרנטיבית, אחת הרופאות אמרה לי שאני צריח לעשות דברים כאלה ואחרים על מנת שהבעיה תיפתר, הדברים שנאמר לי לעשות הזכירו לי יותר טקס מסרט אימה וכמובן שהבנתי את טיפשותי. רופא אלטרנטיבי אחר אמר שהבעיה שלי נובעת מחולשה בידיים אני בזמנו חייל ביחידה מובחרת נעלבתי מהרופא ואישרתי לו חצי משכורת צבאית על מסקנה חכמה שהוא הגיע אליה.
 
הוא היה גם האחרון שפניתי אליו לאחר מכן סגרתי את הנושא.
 
אברו שנתיים מאז שחרורי ממערכות צה"ל אמי שתופלה אצל רופא אלטרנטיבי שהומלצה ע"י חברתה לעבודה אמרה לי שהוא מאוד עזר לה וכדי גם לי לנסות ונתנה לי מספר טלפון, לאחר שכבתי פגישה עם רופא אלטרנטיבי נוסף הפעם קראו לו לב ברברמן הגעתי למפגש הראשון עם מצב רוח מאוד סקפטי כי לאחר מה שעברתי לא ידעתי למי להאמין. לאחר המפגש הראשון לב ברברמן אמר לי ממה נובעת בעיית הרעידות בידיי ולעומת קודמיו הוא לא הבטיח לעזור במאה אחוז אלא רק לנסות, כבר לאחר המפגש הראשון הרגשתי שיפור והבנתי שברברמן לא עוד סתם רופא אלטרנטיבי אלא רופא רציני ואחראי. ולאחר כשמונה טיפולים כבר היה מאוד כשה לשים לב לכך שיש לי או הייתה לי בעיית רעידות בידיים.

פורסם על ידי עדי כ. 2007 מאי

ברצוני לספר את סיפורו של בני עמיטל,     על  המחלה ממנה הוא סובל משנת 1987, מחלקת הקרוהן. בני קיבל את המחלה בהיותו בן 17, הוא טופל בביה"ח קפלן. המחלה הלכה והחריפה, ובשנת 2000 הוא עבר ניתוח כריתת חלק מהמעי הגס, לאחר הכריתה נותר לו 20 ס"מ מהמעי. 
 
בני סבל מחוסר משקל, שלשולים, נשירת שיער, מצב נפשי ירוד וחוסר מוטיבציה בכל. בשנת 2003 הגענו למר ברברמן דרך מישהו שטופל על-ידו והמליץ עליו באופן מרשים ביותר. ואכן, בני החל את הטיפול. בתחילה הוא טופל בתדירות של פעמיים בשבוע לאורך תקופה של כשנה, לאחר מכן הוא המשיך בטיפול פעם בשבוע, ואחר פעם בשבועיים, ועתה הוא מטופל פעם בחודש. 
 
אני רוצה לציין את השיגי הטיפול אצל בני. הוא עלה במשקל, השיער הפסיק לנשור ומצבו הנפשי הוטב. היום הוא מתפקד יפה, עובד ולומד וברוך השם מרגיש יותר טוב. וכל זאת הודות לטיפולו המסור של מר ברברמן שעזר לו מאד. 
 
אנו אסירי תודה ללב על כל שעשה למעננו במסירות, ועזר לבני להשתקם. ועל כך תבורך. 

פורסם על ידי זאב 2005

אשרי האנשים שהגיעו ומ גיעים ושטופלו ומ טופלים על ידי מר לב ברברמן 
איש ישר לב ונקי כפיים, עדין, סבלני, סובלני, איש אשר ניתן בכח אנרגטי בידיו ועושה נפלאות
 
הגעתי אליו בשנת 1991 מאחר שסבלתי מבעיות בלב של התכווצויות וקפיצות של הלב, בתי היית נאלצת לקחת אותי לחדר מיון על מנת להבדק בכל הבדיקות הנלוות. המצב הלך והחמיר עד שהגעתי למר ברברמן אשר על ידי טיפוליו הבראתי לחלוטין מהמצב החמור שהייתי
 
בשנת 2006 התגלה בגופי סרטן הקרוי לימפומה שעברתי בגללו טיפולי כימוטרפיה ומפטרה אך הודות לעזרתו הנפשית וטיפוליו בכוחו המיוחד עברתי את המחלה ללא כל תופעות לוואי והיום אני נקיה לחלוטין ועל זה אין מילים בפי להודות לו
 
הרופאים היו מופתעים מקצב החלמתי כמו כן לב טיפל בכל משפחתי מגדול ועד קטן לשביעות רצוננו
 
אני בת 78, מצבי הבריאותי היום טוב מאוד
 
מאחלת למר ברברמן ולכל מטופליו הצלחה ובריאות
פורסם על ידי    גאולה  2007 מאי
לפני כשלוש שנים היתה לי תופעה של חום גבוה שקיבלתי כל ערב ובבוקר חלף. בביקור אצל הרופא לאחר בדיקות דם שעשיתי הובחן כי יש לי ציטומגלווירוס, חידק שמסכן את הראות, כבד ולדלקת קרום המוח. הרופא אמר שאין לזה תרופה אלא כדורים להורדת החום בלבד וכי אני עלול לסבול עד חצי שנה.
 
בביקורי אצלך ראית בלי שביקשתי כי יש לי בעיה. הבחנת מיד מהי הבעיה וגם אמרת את הסיבוכים שעלולים להיות וזאת כפי שהרופא אמר. לשמחתי הרבה הבראתי לאחר 6 טיפולים אצלך.
 
בדיוק שנה לאחר מכן התופעה חזרה על עצמה. במקרה זה הבראתי לאחר 5 טיפולים.
 
על כך אני מודה לך.

רון, בן 23

שמי רון בן 23, מגיל צעיר אני מאובחן  בקוליטיס ובמחלת כבד. הגעתי ללב לאחר אשפוז כתוצאה  מחסימה בדרכי המרה בכבד שהובילה  לדלקת, כבר לאחר הטיפולים הראשונים נראה שיפור משמעותי בתפקודי הכבד. גם הגרד ופצעים בגוף שנגרמו מתפקודי הכבד הגבוהים נעלמו. לאחר מספר טיפולים נעשה גם MRI  שנצפה בו גם כן שיפור ניכר. כל זה ללא שום שינוי בטיפול התרופתי בתקופה זו ולאחר הרבה שנים של ניסיונות של הרפואה המערבית וגם אלטרנטיבית להביא פתרונות ללא הצלחה .

אני רוצה להודות ללב על הטיפול המקצועי והליווי לכל אורך התהליך

סופיה, בת 30 מחוז מוסקבה 14.3.2023

מטופלים ומבקרי אתר יקרים,
היום אני רוצה לשתף אתכם בסיפור שלי. במשך זמן מה, האבחנה שלי הייתה פוליפ רירית הרחם. פוליפ הוא היווצרות שפיר, ורק במקרים נדירים הוא איום של ניוון לצורה חמורה יותר. תפקידו העיקרי כאשר במקום הנ"ל הוא, ככלל, אי פוריות נשית, שכן לעובר אין מקום להצמדת ברחם.
באופן כללי, דבר רע ייאלץ לנקות בדרך זו או אחרת.
טיפול ע"י רופאים לפי הפרוטוקול – ליטול הורמונים למשך 3 חודשים, במידה והפוליפ לא חולף – יש צורך בהתערבות כירורגית. לא כל כך קשה, אבל עדיין צריך הרדמה כללית.
סירבתי לניתוח ובעקבות כך פניתי ללב לעזרה. במשך זמן מסוים הוא טיפל בבעיה שלי.
לאחר מכן, בבדיקה לא נמצא רירית הרחם. ולשאלתי לגבי עיקול הרחם שהיה הרבה זמן, הרופאה אמרה שהיא לא ראתה שום עיקול.
שבועיים אחרי הטיפולים אצל לב, מצאתי את עצמי בהריון. מה אני אגיד – הרופאים הופתעו ולא הבינו איך זה קרה. אבל זו עובדה. הפוליפ כבר לא היווה בעיה.
תודה לאל על לב, על המתנתו, וללב על רצונו לעזור לאנשים שזקוקים לכך.

בברכה, ליילה ויינבר מחוז מוסקבה

יום טוב,
שמי ליילה. בסתיו 2022, במהלך בדיקת אולטרסאונד של בלוטת התריס, גילה אנדוקרינולוג גוש גדול בצד שמאל במידות של 10.0×13.4×10.4 מ"מ. הרופאה המליצה ​​בחום על ביופסיה, בדיקה היסטולוגית ובדיקות דם לאיתור הורמוני בלוטת התריס. בתחושות של תסכול, התקשרתי ללב ברברמן, והוא מיד הגיב ואמר, זה בסדר, בוא ננסה לעבוד. לאחר כשבועיים-שלושה של טיפולים, הלכתי למעקב אולטרסאונד. אותה רופאה הופתעה מאוד שהגוש הצטמצם בחצי, ואחרי הבדיקה אמרה: "מוזר מאוד שזה לא גדל אלא הצטמצם, ואם לא הייתי עושה את האולטרסאונד הראשון, לא הייתי מאמינה למראה עיניי. אבל כאן העובדה היא על פניו, שכן אותו מכשיר שימש עבור האולטרסאונד. כעת אין צורך בביופסיה, רק במעקב פעם בשנה". אני רוצה להביע את תודתי העמוקה והענווה ללב ברברמן על ההיענות, האדיבות והמתנה שלא יסולא בפז, אותה הוא חולק איתנו בנדיבות רבה!